Fabryka domów letniskowych, altan i konstrukcji drewnianych

Skontaktuj się z nami Budujemy domy oraz obiekty w konstrukcji drewnianej

Produkujemy konstrukcje drewniane przy pomocy CNC

Meister Bau to firma specjalizująca się w produkcji więźb dachowych, wiązarów dachowych, drewnianych domów letniskowych oraz całorocznych, a także altan, pergol, garaży i wiat garażowych.

Drewniane konstrukcje domów zyskują na popularności i cieszą się od wielu lat powodzeniem na rynku. Drewno jest materiałem naturalnym i szlachetnym, dlatego podchodzimy do niego z pasją i szacunkiem. W fabryce Meister Bau wykorzystujemy wyłącznie drewno wysokiej jakości, w tym termowane w niskich temperaturach. Posiadamy nowoczesną linię produkcyjną, która pozwala nam wytwarzanie wysokiej jakości konstrukcji drewnianych.

Jeśli masz w planach budowę domu i potrzebujesz wysokiej jakości konstrukcji dachu lub planujesz postawienie domu letniskowego lub całorocznego, albo po prostu chcesz zbudować pergolę, altanę lub wiatę garażową skorzystaj z oferty Meister Bau. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalnie przygotowane produkty w pełni odpowiadające Twoim potrzebom.

Meister Bau to gwarancja wysokiej jakości, solidność, precyzja, kompleksowość i doświadczenie.

Wyceń swój projekt
poznaj naszą firmę
Potrzebujesz doradztwa?
jestem Damian
- zadzwoń lub napisz do mnie:

Oferta Meister Bau

Oferta fabryki Meister Bau skierowana jest do szerokiego grona klientów, którzy szukają solidnych konstrukcji drewnianych: dachów, domków letniskowych, domów całorocznych lub altan, pergoli i carportów. Posiadana wiedza i nowoczesna linia technologiczna pozwalają wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Cyfrowa jakość konstrukcji drewnianych

Mała architektura

Potrzebujesz estetyczną i funkcjonalną pergolę lub domek ogrodowy? A może chcesz postawić solidne zadaszenie lub garaż dla twojego samochodu?

Więcej

Konstrukcje domów drewnianych

Drewniane domy cieszą się coraz większą popularnością, są solidne jak tradycyjne murowane, a jednocześnie zapewniają niepowtarzalny klimat i poczucie bliskości natury. Dodatkowym atutem jest szybkość realizacji inwestycji.

Więcej

Więźby dachowe

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości więźby dachowych, które dzięki zastosowaniu certyfikowanego drewna oraz nowoczesnej technologii produkcji, nie ulega odkształceniom i zapewnia trwałość i wytrzymałość konstrukcji.

Więcej
Dzień dobry,
nazywam się Damian
Napisz pod adres biuro@meisterbau.pl
lub zadzwoń pod numer 787 544 094