Fabryka domów letniskowych, altan i konstrukcji drewnianych

Więźby dachowe

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości więźby dachowych, które dzięki zastosowaniu certyfikowanego drewna oraz nowoczesnej technologii produkcji, nie ulega odkształceniom i zapewnia trwałość i wytrzymałość konstrukcji.

Stosujemy cyfrowe projektowanie oraz w pełni zautomatyzowany proces produkcji, dlatego z łatwością jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym projektom dachów.

Technologię obróbki CNC stosujemy w produkcji więźby dachowej, dzięki czemu w warunkach fabrycznych możemy przygotować z najwyższą precyzją nowoczesną więźbę dachową zgodnie z tradycyjną sztuką ciesielską.

Dzięki zastosowaniu CNC możemy spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów, co do końcowej formy więźby dachowej, gdyż w pełni automatyczny system obróbki może wykonać dowolny produkt bez dodatkowych nakładów pracy, czasu czy ludzi.

W procesie produkcji stosujemy jedynie drewno najwyższej jakości, w postaci tarcicy, certyfikowanego drewna konstrukcyjnego KVH , drewna klejonego BSH oraz termowanego w niskich temperaturach.

Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest niewątpliwie fakt, że wszystkie elementy konstrukcyjne powstają na terenie naszej fabryki, a następnie transportowane są do miejsca docelowego, gdzie pozostaje jedynie ich proste złożenie. Ponieważ technologia CNC pozwala na produkcję idealnie dopasowanych części, w trakcie montażu nie pojawiają się żadne komplikacje czy błędy.

Potrzebujesz doradztwa?
jestem Damian
- zadzwoń lub napisz do mnie:
Skontaktuj się z nami Budujemy domy oraz obiekty w konstrukcji drewnianej
Dzień dobry,
nazywam się Damian
Napisz pod adres biuro@meisterbau.pl
lub zadzwoń pod numer 787 544 094